Home
Category: 
Sort by: 

Kitt, Zelda Principal
Stinson, Antwuan Assistant Principal
Owen, Theresa School Counselor

Bowman, Tonya Spanish Education 8-12
Brooks, Brenda Career Preparedness and Education/Training 9-12
Chenier, Mitchell Social Science 7-8
Colquhoun, Shane Director of Bands 6-12
Crew, Amy English Language Arts
Davis, Lancie Mathematics 6-11
Edwards, Anthony ACCESS Distance Learning 8-12
Felton, Cannesta English Language Arts 11-12
Felton, Hope Mathematics 10-12
Hool, Emily Physical Education/Driver Education 9-12
Jarrett, Donald 7th Grade Life Science / 8th Grade Physical Science
Jones, Cathy Social Science 9 & 11
Miller, Angel Library Media Specialist 7-12
Morrison, Ebony English Language Arts 9-10
Murph, Terry Social Science 10 & 12
Odle, Alan Science Teacher
Pavek, Rick Science 9-12
Perry, Michael Physical Education 7-8
Salter, Clyde Agriscience Education 8-12
Salter, LaBrawnski Technology Education 7-12
Sidwell, Rainbow Mathematics 9-11
Simpson, Tracy Alternative School/In-School Suspension 7-12
Tate, Jerome Physical Education 9-12/Athletic Director
Thomas, Ebonyee 7th & 8th grade Resource
Wilson, Sonya Special Education

Banks, Vivian Instructional Aide
Callaway, Ike Bus Driver
Conway, Austin Maintenance
Felton, Aundrea Food Specialist
Fowler, Marguerita Registrar
Freeman, Tonia Secretary/Bookkeeper
Harris, Amos Bus Driver
Hewitt, Heidi Bus Driver
Johnson, Casandra Custodian
Joiner, Charley Maintenance; Lead Custodian
Lilly, Trasha Lunchroom Manager
Maddox, Felinda Food Specialist; Inventory Clerk
Morgan, Douglas Bus Driver
Newman, Ronnie Bus Driver
Revels, Corporal Pam School Resource Officer
Simmons, Stenward Maintenance
Slaughter, John Bus Driver
Stroud, Shelly Food Specialist
Taylor, Christopher Bus Driver
Thompson, Melvin Instructional Aide
Walker, Dorothy Food Specialist
Ware, JoAnn Food Specialist
Ware, Shawnta School Secretary
Washington, Wendell Alternative School/In-School Suspension Aide
Wicks, James Bus Driver
Wilson, Pamela Bus Aide
Address